SELECȚII ÎN VEDEREA FORMĂRII ECHIPEI DE FOTBAL A ȘCOLII

pentru participarea la competiții

Elevii claselor 5-8 sunt așteptați joi 17 octombrie si joi 24 octombrie, in intervalul orar 10.30 – 11.20, la sala de sport (cu echipament de sport și încalțăminte sport de interior), unde dl. profesor Rodrigo Mușat va face selecția.

Elevii claselor 3-4 sunt așteptați joi 17 octombrie, in intervalul orar 10.30 – 11.20 si vineri 18 octombrie, in intervalul orar 9.30 – 10.20, la sala de sport (cu echipament de sport și încalțăminte sport de interior), unde dl. profesor Rodrigo Mușat și dna profesor Bianca Iancu vor face selecția.

Ulterior vor fi stabilite și anunțate zilele și orele de antrenament.

Echipa școlii a obținut, în ultimii doi ani, rezultate foarte bune la competițiile școlare, printre care locul 1 la Cupa Timbark pe sector și locul al 3lea pe Municipiu, la categoria U13.

Vă așteptăm cu drag!