Neagu Camelia
Chimie
Nistor Gheorghe Bogdan
Educație Fizică
Lazar Diana Aurelia
Educație Fizică
Kettler Traian
Educație Fizică
Ionescu Venera
Educație Fizică
Croitoru Carmen
Educație Plastică
Mihalcea Stela
Educație Tehnologică
Szepesi Alexandru
Geografie
Weidle Hilda
Învățător
Valcu Fabiana
Învățător
Unci Alexandra
Educator
Tomuta Manuela-Camelia
Învățător
Tirzioru Ingrid
Învățător
Tanasescu Ioana
Învățător
Simbotelecan Silvia
Învățător
Sechaczek Francisca
Învățător
Rauca Ana-Maria
Învățător
Petrica Tatiana
Învățător
Perko Adina
Educator
Oltean Sorana
Învățător
Nita Iulia
Învățător
Naumescu Iris
Învățător
Iusipenco Monica
Învățător
Georgescu Cristina
Învățător
Florea Cristina
Educator
Farkas Oana
Învățător
Enache-Binder Erika
Învățător
Drughian Smaranda Mari
Învățător
Craciun Cristiana
Învățător
Cocis Irina
Învățător
Ciulei Annekatrin
Educator
Calinescu Lucia
Învățător
Bobe Carina Brigitte
Educator
Alexandru-Herbert Beatrice
Director adjunct, Învățător - Audiențe: Joi / Vineri 08:00 - 08:45
Milu Alina
Istorie
Ilinca Rodica
Director, Catedra Istorie - Audiențe: Marți 12:00 - 14:00 / Joi 12:00 - 13:00
Poloni Victoria
Latină
Zoia Corina
Limba engleză
Szepesi Manuela
Limba engleză
Ștefănescu Elena
Limba engleză
Ruscan Elena
Limba engleză
Popa Ana-Maria
Limba engleză
Giurgi Adriana
Limba engleză
Dăneasa Monica
Limba engleză
Stanciu Claudia
Limba franceză
Dumitrescu Eliza
Limba franceză
Stana Laura
Șef de Catedră - Limba și Literatura Germană Maternă
Popescu Cristina
Limba și Literatura Germană Maternă
Niculiu Cristina
Limba și Literatura Germană Maternă
Lipan-Weber Maria
Director adjunct - Limba și Literatura Germană Maternă - Audiențe: Marți 10:00 - 11:00 / Vineri 12:00 - 13:00
Fess Franziska
Limba și Literatura Germană Maternă
Dejeu Laura
Limba și Literatura Germană Maternă
Vatasanu Valentina
Limba și literatura maternă română
Toma Mihaela
Limba și literatura maternă română
Petrescu Daniela
Limba și literatura maternă română
Pap Ramona
Limba și literatura maternă română
Croitoru Simina
Limba și literatura maternă română
Bumbac Mihaela
Limba și literatura maternă română
Babiuc Mihaela
Limba și literatura maternă română
Zamfirescu Mihai
Matematică
Pintilie Adriana
Matematică
Nistor Adisor
Matematică
Mihaita Manuela
Matematică
Duta Nicoleta
Matematică
Chiriac Rodica
Matematică
Norbert Klevenz
Secție specială, Director
Mann Sibylle
Secție specială, Germană
Manger Oliver
Secție specială, Matematică
Suciu Alina
Științe socio-umane