REPARTIZAREA PE SĂLI A ELEVILOR PARTICIPANȚI LA EXAMENUL DE SIMULARE / EVALUARE NAȚIONALĂ

Colegiul Goethe Uncategorized 0 Comments

CENTRUL DE SIMULARE EVALUARE NAŢIONALĂ

COLEGIUL GERMAN GOETHE

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA
20

DISCIPLINA: LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

1

Aldea I.S. Tudor – Ştefan

8 A

2

Alexandrescu V. Maria-Elena

8 A

3

Andra M.D. Bianca – Ioana

8 B

4

Apostol Ş. Diana – Alexandra

8 D

5

Artemie R. Albert – Darian

8 D

6

Bach J. Vanessa Christiana

8 B

7

Baciu Alin Gabriel

8 B

8

Băcanu M. E. Cristian – Cezar

8 A

9

Botoran M.C. Miruna – Iuliana

8 B

10

Brebeanu R.A. Mihnea

8 B

11

Brujan M.E. Rareş

8 D

12

Bugnar M.G. Giulia

8 A

13

Burcea M. Radu – Ştefan

8 C

14

Burta M.C. Ioan Cezar

8 B

15

Buruiană G. Diana – Maria

8 C

16

Călinescu I. Maria – Lucia

8 D

17

Ciocea Antonio

8 D

18

Cojocaru L. Vlad

8 B

PREŞEDINTE COMISIE
,

PROF. RAMONA COSTACHE

Data …………………



* 1 exemplar se va afişa la avizierul centrului, 1 exemplar pe uşa
sălii de examen



CENTRUL DE SIMULARE EVALUARE NAŢIONALĂ

COLEGIUL GERMAN GOETHE

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA
21

DISCIPLINA: LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

1

Coldea Răzvan Mihai

8 C

2

Coman-Reichert A. Chantal – Nicole

8 C

3

Conecini D.A. Sabrina – Elena

8 C

4

Constantin N. Gabriel – Alexandru

8 A

5

Cristea C.B. Ştefan

8 A

6

Csaki T. David

8 C

7

Damaschin M. Petru

8 D

8

Decu F. David

8 B

9

Deliu E. Smaranda

8 D

10

Diauw L. Edward

8 D

11

Dragu Paula – Irina

8 B

12

Dumitru T. Gabriel – Marius

8 A

13

Filip G.G. Tudor – Ioan

8 D

14

Florescu F. Maria

8 B

15

Foarţă G.B. Ştefan – Tudor

8 A

16

Gaiță R. Alexia – Maria

8 A

17

Georgescu R. Ada Antonia

8 D

18

Gheorghe M. Ana – Giorgia

8 A

PREŞEDINTE COMISIE
,

PROF. RAMONA COSTACHE

Data …………………



* 1 exemplar se va afişa la avizierul centrului, 1 exemplar pe uşa
sălii de examen

CENTRUL DE SIMULARE EVALUARE NAŢIONALĂ

COLEGIUL GERMAN GOETHE

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA
22

DISCIPLINA: LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

1

Gheorghiu O. Horia – Nicolae

8 A

2

Gherghe Vlad Nicolae

8 B

3

Grieb G.W. Paul – Hagen

8 D

4

Grigorie N. Maria – Ingrid

8 B

5

Guran A. Timotei

8 D

6

Guran A.G. Ioana – Antonia – Ingrid

8 C

7

Hinkov A.P. Nikita – Pavel

8 C

8

Ionaşcu O. Adrian

8 D

9

Ionescu D.M. Rareş – Alexandru

8 A

10

Ionescu V. Diana

8 B

11

Iordache I.D. Arianna

8 D

12

Ivănescu B. Alexandra

8 C

13

Knyszynski K. Damian

8 B

14

Lazăr N. Sebastian – Alexandru

8 B

15

Macovei A. Ioan – Alexandru

8 D

16

Manolache B. Vlad

8 C

17

Mansueto Cristina

8 B

18

Manta G.I. Eric

8 A

PREŞEDINTE COMISIE
,

PROF. RAMONA COSTACHE

Data …………………



* 1 exemplar se va afişa la avizierul centrului, 1 exemplar pe uşa
sălii de examen

CENTRUL DE SIMULARE EVALUARE NAŢIONALĂ

COLEGIUL GERMAN GOETHE

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA
23

DISCIPLINA: LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

1

Marica V. Ana – Maria

8 A

2

Marina C. G. David – Alexandru

8 B

3

Maşala N.C. Maria

8 B

4

Meghea M. Dominic – Andrei

8 A

5

Mircea D.N. Robert – Alexandru

8 A

6

Mirică A.B. Maria

8 C

7

Mociu D. Maria – Irina

8 A

8

Moldovan Doru Alexandru

8 C

9

Moldoveanu Ş. Ştefan – Vlad

8 D

10

Muşat A. Antonia

8 A

11

Nemţanu B. Phillip – Bogdan

8 D

12

Niculescu G. Victor – Ştefan

8 A

13

Novac V.G. Mara

8 C

14

Oana Maria Cătălina

8 B

15

Olaru I. Daria – Luciana

8 A

16

Pal L. Tiberiu – Luca

8 C

17

Panaite Teodor

8 C

18

Paraschiv B. Ingrid

8 A

PREŞEDINTE COMISIE
,

PROF. RAMONA COSTACHE

Data …………………



* 1 exemplar se va afişa la avizierul centrului, 1 exemplar pe uşa
sălii de examen

CENTRUL DE SIMULARE EVALUARE NAŢIONALĂ

COLEGIUL GERMAN GOETHE

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA
24

DISCIPLINA: LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

1

Pavel D. R. Maria – Sabrina

8 D

2

Păun C. Maria

8 D

3

Pleşa C.D. Ioana Anda

8 D

4

Poclitaru C. Emma

8 D

5

Popescu L.M. Alexia Maria

8 D

6

Poturlu G. Mihnea Gabriel

8 B

7

Priceputu G. Andreea

8 C

8

Puchiu A.D. Andreea

8 C

9

Radovici D. Ana

8 C

10

Răducanu M Andrei – Gabriel

8 A

11

Resmeriţă R.M. David – Christian

8 D

12

Ricman C.T. Fabian – Theodor

8 D

13

Robitu A. I. Andrei – Florin – Teodor

8 C

14

Roman A.B. Şerban – Alexandru

8 C

15

Săndulescu Rebeca

8 B

16

Scherleitner M. Anna Franziska

8 B

17

Schiaucu I. Maria – Clara

8 C

18

Sotiroff – Ivanciu R. Rebecca

8 D

PREŞEDINTE COMISIE
,

PROF. RAMONA COSTACHE

Data …………………



* 1 exemplar se va afişa la avizierul centrului, 1 exemplar pe uşa
sălii de examen

CENTRUL DE SIMULARE EVALUARE NAŢIONALĂ

COLEGIUL GERMAN GOETHE

LISTA NOMINALĂ A ELEVILOR DIN SALA
25

DISCIPLINA: LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

1

Stăncescu H. Otilia

8 C

2

Stoian Robert

8 A

3

Şendroiu C. Andrei – Cristian

8 A

4

Ştefan G. Mihai – Alexandru

8 B

5

Ştefănescu V.C. Tudor – Andrei

8 C

6

Tărăbugeac – Luca M. C. Darius – Andrei

8 B

7

Teau C.T. Mihnea – Alexandru

8 D

8

Tudora C.P. Lara – Alexandra

8 D

9

Tugearu N. Maria

8 C

10

Ţînţă D. Bianca Ana-Maria

8 C

11

Untaru D. Raluca – Anamaria

8 A

12

Vasilescu A. Matei – Alexandru

8 B

13

Vodă V. Petru – Marc

8 D

14

Voicilă M. Robert – Mihai

8 D

15

Voicu L.D. Alexandru Matei

8 B

16

Voinescu N. Maria – Ilinca

8 B

17

Zamfirescu G. Stanca – Maria

8 D

18

Zikeli D. Annette

8 A

19

Zoicaş A. Natalia

8 D

PREŞEDINTE COMISIE
,

PROF. RAMONA COSTACHE

Data …………………



* 1 exemplar se va afişa la avizierul centrului, 1 exemplar pe uşa
sălii de examen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *