TABEL PROBA ORALĂ (LIMBA ENGLEZĂ)

Colegiul Goethe Uncategorized 0 Comments

COLEGIUL GERMAN GOETHE

Bacalaureat sesiunea iunie –iulie 2018

Proba de evaluare a competenţelor lingvistice

de comunicare oral
ă in limba englez
ă

PROBA C-

22 FEBRUARIE 2018

SALA 2

ORA

Nr. crt.

Clasa

Numele si prenumele candidatului

ORA 9.00-10.00

1

12 A

ANDREI MIHAI CĂTĂLIN

2

12 A

ANDRIESCU C. ANA – KATERINA

3

12 A

BADEA I. MĂDĂLINA – IOANA

4

12 A

BĂILĂ S. MATEI

5

12 A

COSTACHE M. PAUL – ADRIAN

6

12 A

CRĂCIUN D. RADU – ANDREI

ORA 10.00-11.00

7

12 A

CRISTEA A. MIHAI

8

12 A

CURĂVALE S. DAN

9

12 A

DRAGU D. ANDREI

10

12 A

DUMITRESCU N. ARMAND PAUL

11

12 A

FĂGĂRĂŞANU M. HORIA – MATEI

12

12 A

LARIE D. ANDREI – FLORIN

ORA 11.00-12.00

13

12 A

MARIN I. IOANA – TEODORA

14

12 A

MĂNĂRCESCU D. ANA – CRISTINA

15

12 A

NIŢĂ D. SERGIU – ŞTEFAN

16

12 A

PARASCHIV C. ILINCA – ŞTEFANIA

17

12 A

POPA G. IRINA – GABRIELA

18

12 A

PREDA A. COSMIN – ANDREI

ORA 12.00-13.00

19

12 A

ŞTEFĂNESCU B. MIHNEA – ANDREI

20

12 A

21

Onicescu

Bociar F.V. Mihai – Andrei

22

Onicescu

Bortan D. Iulian

23

Onicescu

Damian V. Bibiana – Cerasela

24

Onicescu

Dogaru V. Armand Ionuț Tudorel

ORA 13.00-14.00

25

Onicescu

Dragne Gh. Alexandru

26

Onicescu

Dumitru G. Cristian – Andrei

27

Onicescu

Manea N. Ionuț – Dănuț

28

Onicescu

Mihai M. Florin

29

Onicescu

Neculai M. Laurențiu – Constantin

30

Onicescu

Păsărescu O. Mihai – Cristian

31

Onicescu

Rotaru I. Cristina


CANDIDATII SE VOR PREZENTA CU ½ ORA INAINTE DE ORA AFIȘATA, CU
BULETINUL DE IDENTITATE.

PRESEDINTE COMISIE,

PROF. RAMONA COSTACHE

COLEGIUL GERMAN GOETHE

Bacalaureat sesiunea iunie –iulie 2018

Proba de evaluare a competenţelor lingvistice

de comunicare oral
ă
in limba englez
ă

PROBA C-

22 FEBRUARIE 2018

SALA 3

ORA

Nr. crt.

Clasa

Numele si prenumele candidatului

ORA 9.00-10.00

1

12 B

ANDREI C. CLAUDIU – MIHAIL- CRISTIAN

2

12 B

BĂNICĂ I. ANA – CĂTĂLINA

3

12 B

BEJAN G.G. VICTOR – ALEXANDRU

4

12 B

BUCULEI E.R. ANA

5

12 B

CIOFU R.E. IOANA – ALEXANDRA

6

12 B

COSTACHE C. LUIZA

ORA 10.00-11.00

7

12 B

DIMA I. ROBERT – EUGEN

8

12 B

DRĂGUŞANU T. RALUCA – GABRIELA

9

12 B

FILIPESCU C. IOANA – ALEXANDRA

10

12 B

GHIȚĂ C. RAREȘ

11

12 B

KRAUSS CHRISTOPHER

12

12 B

MANDREA A. RĂZVAN – GABRIEL

ORA 11.00-12.00

13

12 B

MATEJEZUK R. ANDREEEA

14

12 B

MĂRGINEAN E. ANDREEA

15

12 B

MOTROC F. VLAD – CHRISTIAN

16

12 B

NEACŞU C.D. PHILIP – MATEI

17

12 B

PANAITESCU D.Ş. SONIA – MONICA

18

12 B

PRICOP L.N. ANASTASIA – HELEN

ORA 12.00-13.00

19

12 B

RADU I. CORINA – IOANA

20

12 B

RUSU VICTOR BOGDAN

21

12 B

SOLTAN L. ANDREEA

22

12 B

STOICESCU A. SIMONA – ANTONIA

23

12 B

VLAD L.B. MARIA

24

12 B

ZAMFIR A. MATEI – VIRGIL

ORA 13.00-14.00

25

Onicescu

Șerban S. Ștefania

26

Onicescu

Sirghi D. Daniel – David

27

Onicescu

Stan E. Puiu – Iacob

28

Onicescu

Radu D. Georgică

29

Onicescu

Mărăcineanu V. Diana

30

Onicescu

Antonache G. Petrișor

31

Onicescu

Dumitrache A. Mariana Mirela

32

Onicescu

Drăgănescu C. Letiția


CANDIDATII SE VOR PREZENTA CU ½ ORA INAINTE DE ORA AFISATA, CU
BULETINUL DE IDENTITATE.

PRESEDINTE COMISIE,

PROF. RAMONA COSTACHE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *