REPARTIȚIA CANDIDAȚILOR PE SĂLI LA PROBA C

Colegiul Goethe Uncategorized 0 Comments

BACALAUREAT 2018, SESIUNEA IUNIE – IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: COLEGIUL GERMAN GOETHE


Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

din cadrul Probei C, din data de 21.02.2018

SALA nr.2

Nr. crt.

Numele și prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ


Limba de circulaţie internaţională susţinută

1.

ANDREI C. CLAUDIU – MIHAIL- CRISTIAN

Colegiul German Goethe

Engleză

2.

ANDREI MIHAI CĂTĂLIN

Colegiul German Goethe

Engleză

3

ANDRIESCU C. ANA – KATERINA

Colegiul German Goethe

Engleză

4

BADEA I. MĂDĂLINA – IOANA

Colegiul German Goethe

Engleză

5

BĂILĂ S. MATEI

Colegiul German Goethe

Engleză

6

BĂNICĂ I. ANA – CĂTĂLINA

Colegiul German Goethe

Engleză

7

BEJAN G.G. VICTOR – ALEXANDRU

Colegiul German Goethe

Engleză

8

BUCULEI E.R. ANA

Colegiul German Goethe

Engleză

9

CIOFU R.E. IOANA – ALEXANDRA

Colegiul German Goethe

Engleză

10

COSTACHE C. LUIZA

Colegiul German Goethe

Engleză

11

COSTACHE M. PAUL – ADRIAN

Colegiul German Goethe

Engleză

12

CRĂCIUN D. RADU – ANDREI

Colegiul German Goethe

Engleză

13

CRISTEA A. MIHAI

Colegiul German Goethe

Engleză

14

CURĂVALE S. DAN

Colegiul German Goethe

Engleză

15

DIMA I. ROBERT – EUGEN

Colegiul German Goethe

Engleză

PREŞEDINTE,

PROF. RAMONA COSTACHE

BACALAUREAT 2018, SESIUNEA IUNIE – IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: COLEGIUL GERMAN GOETHE


Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

din cadrul Probei C, din data de 21.02.2018

SALA nr.3

Nr. crt.

Numele și prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ


Limba de circulaţie internaţională susţinută

1.

DRAGU D. ANDREI

Colegiul German Goethe

Engleză

2.

DRĂGUŞANU T. RALUCA – GABRIELA

Colegiul German Goethe

Engleză

3

DUMITRESCU N. ARMAND PAUL

Colegiul German Goethe

Engleză

4

FĂGĂRĂŞANU M. HORIA – MATEI

Colegiul German Goethe

Engleză

5

FILIPESCU C. IOANA – ALEXANDRA

Colegiul German Goethe

Engleză

6

GHIȚĂ C. RAREȘ

Colegiul German Goethe

Engleză

7

KRAUSS CHRISTOPHER

Colegiul German Goethe

Engleză

8

LARIE D. ANDREI – FLORIN

Colegiul German Goethe

Engleză

9

MANDREA A. RĂZVAN – GABRIEL

Colegiul German Goethe

Engleză

10

MARIN I. IOANA – TEODORA

Colegiul German Goethe

Engleză

11

MATEJEZUK R. ANDREEEA

Colegiul German Goethe

Engleză

12

MĂNĂRCESCU D. ANA – CRISTINA

Colegiul German Goethe

Engleză

13

MĂRGINEAN E. ANDREEA

Colegiul German Goethe

Engleză

14

MOTROC F. VLAD – CHRISTIAN

Colegiul German Goethe

Engleză

15

NEACŞU C.D. PHILIP – MATEI

Colegiul German Goethe

Engleză

PREŞEDINTE,

PROF. RAMONA COSTACHE

BACALAUREAT 2018, SESIUNEA IUNIE – IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: COLEGIUL GERMAN GOETHE


Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

din cadrul Probei C, din data de 21.02.2018

SALA nr.4

Nr. crt.

Numele și prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ


Limba de circulaţie internaţională susţinută

1.

NIŢĂ D. SERGIU – ŞTEFAN

Colegiul German Goethe

Engleză

2.

PANAITESCU D.Ş. SONIA – MONICA

Colegiul German Goethe

Engleză

3

PARASCHIV C. ILINCA – ŞTEFANIA

Colegiul German Goethe

Engleză

4

POPA G. IRINA – GABRIELA

Colegiul German Goethe

Engleză

5

PREDA A. COSMIN – ANDREI

Colegiul German Goethe

Engleză

6

PRICOP L.N. ANASTHASIA – HELEN

Colegiul German Goethe

Engleză

7

RADU I. CORINA – IOANA

Colegiul German Goethe

Engleză

8

RUSU VICTOR BOGDAN

Colegiul German Goethe

Engleză

9

SOLTAN L. ANDREEA

Colegiul German Goethe

Engleză

10

STOICESCU A. SIMONA – ANTONIA

Colegiul German Goethe

Engleză

11

ŞTEFĂNESCU B. MIHNEA – ANDREI

Colegiul German Goethe

Engleză

12

Colegiul German Goethe

Engleză

13

VLAD L.B. MARIA

Colegiul German Goethe

Engleză

14

ZAMFIR A. MATEI – VIRGIL

Colegiul German Goethe

Engleză

15

Bociar F.V. Mihai – Andrei

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

16

Bortan D. Iulian

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

PREŞEDINTE,

PROF. RAMONA COSTACHE

BACALAUREAT 2018, SESIUNEA IUNIE – IULIE

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

Unitatea de învăţământ: COLEGIUL GERMAN GOETHE


Proba de înţelegere a unui text audiat şi proba scrisă

din cadrul Probei C, din data de 21.02.2018

SALA nr.5

Nr. crt.

Numele și prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ


Limba de circulaţie internaţională susţinută

1.

Antonache G. Petrișor

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

2.

Damian V. Bibiana – Cerasela

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

3

Dogaru V. Armand Ionuț Tudorel

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

4

Dragne Gh. Alexandru

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

5

Drăgănescu C. Letiția

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

6

Dumitrache A. Mariana Mirela

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

7

Dumitru G. Cristian – Andrei

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

8

Manea N. Ionuț – Dănuț

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

9

Mărăcineanu V. Diana

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

10

Mihai M. Florin

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

11

Neculai M. Laurențiu – Constantin

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

12

Păsărescu O. Mihai – Cristian

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

13

Radu D. Georgică

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

14

Rotaru I. Cristina

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

15

Sirghi D. Daniel – David

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

16

Stan E. Puiu – Iacob

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

17

Șerban S. Ștefania

Liceul Onicescu Mihoc

Engleză

PREŞEDINTE,

PROF. RAMONA COSTACHE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *