PROBA DE EVALUARE A COMPETENȚELOR LINGVISTICE DE COMUNICARE ORALĂ ÎN LIMBA ROMÂNĂ

Colegiul Goethe Uncategorized 0 Comments

 

COLEGIUL
GERMAN GOETHE

Bacalaureat sesiunea iunie –iulie 2018

Proba de evaluare a competenţelor
lingvistice

de comunicare orală in limba română

   PROBA A –

 

12 FEBRUARIE
2018

        SALA 
6

 

ORA

Nr. crt.

Clasa

Numele si
prenumele candidatului

 

 

 

ORA 9.00-10.00       

1

12
C

ALLOUB A. AMIR

2

12
C

ANDREI I. ALIN – GABRIEL

3

12
C

APETREI V. ADINA – MARIA

4

12
C

CĂRBUNARU Ş. ROXANA – ANDREEA

5

12
C

COCOŞ MAYA

6

12
C

CREANGĂ E. ELENA – CHRISTEN

ORA 10.00-11.00

7

12
C

IŞFĂNESCU C. ANA – MARIA

8

12
C

MEGHEA
M.G. ALEXANDRA – MARIA

9

12
C

MITITELU S. TEODORA – SIDONIA

10

12
C

NEMŢANU B. VICTOR – ALEXANDRU

11

12
C

NICULAE V. TEODORA

12

12
C

PANĂ
Ş. ALESSANDRA – MARIA – ATHENA

 

    ORA 11.00-12.00

 

 

13

12
C

POP H. PAUL – EMANUEL

14

12
C

POPESCU C. ANDREI

15

12
C

RADU D. REBECCA – MARIA – CAMELIA

16

12
C

RĂDULESCU G. IOANA – SIMINA

17

12
C

SĂVULESCU A. ADRIANA – CRISTINA

18

12
C

STOICA A. RALUCA – ŞTEFANIA

 

ORA 12.00-13.00

19

12
C

TROFIN L. NICHOLAS – ALEXANDRU

20

12
C

ZEMBA M. ANDREI

21

12
C

ZITTI RADU ANDREI

 

CANDIDAȚII SE VOR PREZENTA CU 1/2 ORĂ ÎNAINTE DE
ORA

AFIȘATĂ, CU BULETINUL DE IDENTITATE.

 

PRESEDINTE COMISIE,

               Conf.dr.Mihai Draganovici

 

 

 

 

COLEGIUL
GERMAN GOETHE

 

 

Bacalaureat sesiunea iunie –iulie
2018

Proba de evaluare a competenţelor
lingvistice

de comunicare orală in limba română

   PROBA A-

 

   
 12 FEBRUARIE 2018

     SALA 
2

 

ORA

Nr. crt.

Clasa

Numele si prenumele candidatului

 

ORA 9.00-10.00       

1

12 A

ANDREI MIHAI CĂTĂLIN

2

12 A

ANDRIESCU C. 
ANA – KATERINA

3

12 A

BADEA I. MĂDĂLINA – IOANA

4

12 A

BĂILĂ S. MATEI

5

12 A

BODEA I. COSMIN – CONSTANTIN

6

12 A

BOTOȘ FRANCESCA IOANA

ORA 10.00-11.00

7

12 A

CIOLAN N.T. ALEXANDRA

8

12 A

COSTACHE M. PAUL – ADRIAN

9

12 A

CRĂCIUN D. RADU – ANDREI

10

12 A

CRISTEA A. MIHAI

11

12 A

CURĂVALE S. DAN

12

12 A

DAVID C.F. ŞERBAN – CRISTIAN

 

    ORA 11.00-12.00

 

13

12 A

DRAGU D. ANDREI

14

12 A

DUMITRESCU N. ARMAND PAUL

15

12 A

FĂGĂRĂŞANU M. HORIA – MATEI

16

12 A

LARIE D. ANDREI – FLORIN

17

12 A

MARIN I. IOANA – TEODORA

18

12 A

MĂNĂRCESCU D. ANA – CRISTINA

 

 

ORA 13.00-14.00

19

12 A

MIHAI L. ILINCA – TEODORA

20

12 A

MIHALCEA C.D. CRISTIAN – LIVIU

21

12 A

NIŢĂ D. SERGIU – ŞTEFAN

22

12 A

OPREA F. ILEANA

23

12 A

PANĂ Ş. ANDREEA – SIMONA

24

12 A

PARASCHIV C. ILINCA – ŞTEFANIA

 

   ORA 14.00-15.00

 

25

12 A

PASCU A. ANDREI

26

12 A

POPA G. IRINA – GABRIELA

24

12 A

PREDA A. COSMIN – ANDREI

28

12 A

PREDATU C. LUCA

29

12 A

ŞTEFĂNESCU B. MIHNEA – ANDREI

30

12 A

TOMI G.G. MARA

ORA 15.00-16.00

31

12 A

VLĂDĂREANU R. IOANA – TEODORA

32

Onicescu

BOCIAR M.F. ANDREI

33

Onicescu

BORTAN
D. IULIAN

34

Onicescu

DAMIAN
V. BIBIANA – CERASELA

35

Onicescu

DOGARU
V. ARMAND –
IONUȚ
– TUDOREL

36

Onicescu

DRAGNE
GH. ALEXANDRU

 

 

 

 

 

 

 

ORA
16.00-17.00

37

Onicescu

DUMITRU
G. CRISTIAN – ANDREI

38

Onicescu

MANEA
N. IONUȚ – DĂNUȚ

39

Onicescu

MIHAI
M. FLORIN

 

 

CANDIDAȚII SE VOR PREZENTA CU ½ ORĂ ÎNAINTE DE ORA
AFIȘATĂ, CU BULETINUL DE IDENTITATE.

 

 

 

ÎNTRE ORELE  12.00 – 13.00 PAUZĂ

 

 

 

 

 

PRESEDINTE COMISIE,

PROF. RAMONA
COSTACHE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COLEGIUL
GERMAN GOETHE

 

Bacalaureat sesiunea iunie –iulie
2018

Proba de evaluare a competenţelor
lingvistice

de comunicare orală in limba română

 

   PROBA A-

 

   
 12 FEBRUARIE 2018

 

     SALA 
3

ORA

Nr. crt.

Clasa

Numele si prenumele candidatului

 

ORA 9.00-10.00       

1

12 B

ANDREI
C. CLAUDIU – MIHAIL- CRISTIAN

2

12 B

BĂNICĂ I. ANA – CĂTĂLINA

3

12 B

BEJAN G.G. VICTOR – ALEXANDRU

4

12 B

BUCULEI E.R. ANA

5

12 B

CIOFU R.E. IOANA – ALEXANDRA

6

12 B

COSTACHE C. LUIZA

ORA 10.00-11.00

7

12 B

DIMA I. ROBERT – EUGEN

8

12 B

DRAGOMIR C.N. PETRE – CIPRIAN

9

12 B

DRĂGUŞANU T. RALUCA – GABRIELA

10

12 B

DUMITRESCU R. ELENA

11

12 B

FILIPESCU C. IOANA – ALEXANDRA

12

12 B

GHIȚĂ C. RAREȘ

 

    ORA 11.00-12.00

 

13

12 B

KRAUSS CHRISTOPHER

14

12 B

MANDREA A. RĂZVAN – GABRIEL

15

12 B

MATEJEZUK R. ANDREEEA

16

12 B

MĂRGINEAN E. ANDREEA

17

12 B

MOTROC F. VLAD – CHRISTIAN

18

12 B

NEACŞU C.D. PHILIP – MATEI

 

 

ORA 13.00-14.00

19

12 B

PANAITESCU
D.Ş. SONIA – MONICA

20

12 B

PRICOP L.N. ANASTHASIA – HELEN

21

12 B

RADU I. CORINA – IOANA

22

12 B

RUSU VICTOR BOGDAN

23

12 B

SOLTAN L. ANDREEA

24

12 B

STOICESCU A. SIMONA – ANTONIA

 

 

 

   ORA 14.00-15.00

25

12 B

VASILU
– PAVEL M.V SMARANDA – MARIA

26

12 B

VLAD L.B. MARIA

27

12 B

ZAMFIR A. MATEI – VIRGIL

28

Onicescu

NECULAI
M. LAURENȚIU – CONSTANTIN

29

Onicescu

PĂSĂRESCU
O. MIHAI CRISTIAN

30

Onicescu

ROTARU
I. CRISTINA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORA 15.00-16.00

 

31

Onicescu

ȘERBAN
ȘTEFANIA

32

Onicescu

SIRGHI
D. DANIEL – DAVID

33

Onicescu

STAN
E. PUIU – IACOB

34

Onicescu

RADU
D. GEORGICA

35

Onicescu

MĂRĂCINEANU
V. DIANA

36

Onicescu

ANTONACHE
GH. PETRIȘOR

 

ORA 16.00-17.00

37

Onicescu

DUMITRACHE
A. MARIANA – MIRELA

38

Onicescu

DRĂGĂNESCU
LETIȚIA

 

 

 

 

 

CANDIDAȚII SE VOR PREZENTA CU ½ ORĂ ÎNAINTE DE ORA
AFIȘATĂ, CU BULETINUL DE IDENTITATE.

 

 

ÎNTRE ORELE  12.00 – 13.00 PAUZĂ

 

 

 

 

 

 

 

PRESEDINTE COMISIE,

PROF. RAMONA COSTACHE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *