Tabel Proba Orală Lb. Germană

Colegiul Goethe News 0 Comments

COLEGIUL
GERMAN GOETHE

Bacalaureat
sesiunea iunie –iulie 2018

Proba
de evaluare a competenţelor lingvistice
de comunicare orală in limba germană maternă

PROBA B –

14 FEBRUARIE 2018


SALA 2

ORA

Nr.
crt.

Clasa

Numele
si prenumele candidatului

ORA
9.00-10.00

1

12 A

ANDREI
MIHAI CĂTĂLIN

2

12 A

ANDRIESCU
C. ANA – KATERINA

3

12 A

BADEA
I. MĂDĂLINA – IOANA

4

12 A

BĂILĂ
S. MATEI

5

12 A

BODEA
I. COSMIN – CONSTANTIN

6

12 A

BOTOȘ
FRANCESCA IOANA

ORA
10.00-11.00

7

12 A

CIOLAN
N.T. ALEXANDRA

8

12 A

COSTACHE
M. PAUL – ADRIAN

9

12 A

CRĂCIUN
D. RADU – ANDREI

10

12 A

CRISTEA
A. MIHAI

11

12 A

CURĂVALE
S. DAN

12

12 A

DAVID
C.F. ŞERBAN – CRISTIAN

ORA 11.00-12.00

13

12 A

DRAGU
D. ANDREI

14

12 A

DUMITRESCU
N. ARMAND PAUL

15

12 A

FĂGĂRĂŞANU
M. HORIA – MATEI

16

12 A

LARIE
D. ANDREI – FLORIN

17

12 A

MARIN
I. IOANA – TEODORA

18

12 A

MĂNĂRCESCU
D. ANA – CRISTINA

ORA
13.00-14.00

19

12 A

MIHAI
L. ILINCA – TEODORA

20

12 A

MIHALCEA
C.D. CRISTIAN – LIVIU

21

12 A

NIŢĂ
D. SERGIU – ŞTEFAN

22

12 A

OPREA
F. ILEANA

23

12 A

PANĂ
Ş. ANDREEA – SIMONA

24

12 A

PARASCHIV
C. ILINCA – ŞTEFANIA

ORA
14.00-15.00

25

12 A

PASCU
A. ANDREI

26

12 A

POPA
G. IRINA – GABRIELA

24

12 A

PREDA
A. COSMIN – ANDREI

28

12 A

PREDATU
C. LUCA

29

12 A

ŞTEFĂNESCU
B. MIHNEA – ANDREI

ORA
15.00 – 16.00

30

12 A

TOMI
G.G. MARA

31

12 A

VLĂDĂREANU
R. IOANA – TEODORA

            CANDIDAȚII SE VOR PREZENTA  CU ½ ORĂ ÎNAINTE DE ORA AFIȘATĂ,
CU BULETINUL DE IDENTITATE

ÎNTRE
ORELE 12,00 – 13,00 PAUZĂ

PRESEDINTE COMISIE,

PROF.
RAMONA COSTACHE


COLEGIUL
GERMAN GOETHE

Bacalaureat
sesiunea iunie –iulie 2018

Proba
de evaluare a competenţelor lingvistice
de comunicare orală in limba germană maternă

PROBA B –

15 FEBRUARIE 2018


SALA
2

ORA

Nr.
crt.

Clasa

Numele
si prenumele candidatului

ORA
9.00-10.00

1

12 B

ANDREI C. CLAUDIU – MIHAIL-
CRISTIAN

2

12 B

BĂNICĂ
I. ANA – CĂTĂLINA

3

12 B

BEJAN
G.G. VICTOR – ALEXANDRU

4

12 B

BUCULEI
E.R. ANA

5

12 B

CIOFU
R.E. IOANA – ALEXANDRA

6

12 B

COSTACHE
C. LUIZA

ORA
10.00-11.00

7

12 B

DIMA
I. ROBERT – EUGEN

8

12 B

DRAGOMIR
C. PETRE – CIPRIAN

9

12 B

DRĂGUŞANU
T. RALUCA – GABRIELA

10

12 B

DUMITRESCU
R. ELENA

11

12 B

FILIPESCU
C. IOANA – ALEXANDRA

12

12 B

GHIȚĂ
C. RAREȘ

ORA 11.00-12.00

13

12 B

KRAUSS
CHRISTOPHER

14

12 B

MANDREA
A. RĂZVAN – GABRIEL

15

12 B

MATEJEZUK
R. ANDREEEA

16

12 B

MĂRGINEAN
E. ANDREEA

17

12 B

MOTROC
F. VLAD – CHRISTIAN

18

12 B

NEACŞU
C.D. PHILIP – MATEI

ORA
13.00-14.00

19

12 B

PANAITESCU D.Ş. SONIA – MONICA

20

12 B

PRICOP
L.N. ANASTASIA – HELEN

21

12 B

RADU
I. CORINA – IOANA

22

12 B

RUSU
VICTOR BOGDAN

23

12 B

SOLTAN
L. ANDREEA

24

12 B

STOICESCU
A. SIMONA – ANTONIA

ORA
14.00-15.00

25

12 B

VASILU – PAVEL M.V SMARANDA –
MARIA

26

12 B

VLAD
L.B. MARIA

27

12 B

ZAMFIR
A. MATEI – VIRGIL

           CANDIDAȚII SE VOR PREZENTA CU ½ ORĂ ÎNAINTE DE ORA AFIȘATĂ,
CU BULETINUL DE IDENTITATE

ÎNTRE
ORELE 12,00 – 13,00 PAUZ
Ă

PRESEDINTE
COMISIE,

PROF.
RAMONA COSTACHE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *